Finansowanie

Fotowoltaika dla klienta prywatnego

DLA DOMU

Uniezależnij się od rosnącej ceny energii elektrycznej. Produkuj swoją darmową energię elektryczną razem z bateriami słonecznymi dostarczonymi przez ComEko. Nasze rozwiązania dla domów są analizowane nie tylko pod względem Twoich rachunków za prąd ale również ze względu na wygląd czy warunki wytrzymałościowe. Gwarantujemy, że przyjęte rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla inwestora nie tylko pod względem materialnym, ale również estetycznym. Przekonaj się czy i Ty możesz mieć niezależny system zasilania, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dowiedz się więcej
Fotowoltaika dla firm

DLA FIRMY

Prąd elektryczny jest potrzebny do celów wytwórczych w Twojej firmie, a może po prostu Twoja firma zużywa go bardzo dużo? Skontaktuj się z nami, usprawnimy Twoją firmę i zaoszczędzimy Twoje pieniądze! Analizując zużycie prądu elektrycznego Twojej firmy dobierzemy idealne rozwiązanie, które obniży koszty utrzymania firmy, a w związku z tym zwiększy jej konkurencyjność. Zapewnimy wszystkie niezbędne komponenty, dopasowane do obciążenia elektrycznego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się ile więcej korzyści płynie z zainstalowania naszych systemów.

Dowiedz się więcej

Po spotkaniu z doradcą postanowiłem zamontować instalacje, dzisiaj po roku użytkowania jestem bardzo zadowolony z decyzji, polecam firmę ComEko oraz dziękuje Panu Maciejowi za fachowe doradzctwo.

StanisławKK

Nick

Zamontowałam instalacje o mocy 4kw w tym roku zapłaciłam za prąd 146zł/rok.

Martyna4

Nick

Polecam firmę ComEko skorzystałem z dotacji WFOS cała procedura przebiegła sprawnie. Instalatorzy spisali się na medal.

Grzesiek123

Nick

Chłopaki z ComEKo zajęli się wszystkim pod klucz od projektu do odbioru od energetyki, z pełną świadomością polecam firmę.

SuperMac

Nick

Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra za pomoc z załatwieniem wszelkich formalności z odbiorem przez zakład energetyki.

Wolf666

Nick

Zamontowałem 6kw w maju moja produkcja wyniosła rekordowe 1300kwh, na ten moment mam już wyprodukowane ponad 6400kwh.

MaciejK

Nick

Podziękowania dla firmy za pomoc przy dokumentacji do wniosku.

Grażyna Nowacka

Imię i Nazwisko