Nasza Misja

Nasza firma powstała by zapewniać naszym klientom najwyżej jakości usługi związane z energią odnawialną. Naszą misją jest aby każdy mógł zarabiać oszczędzając. Zrzeszyliśmy w naszych szeregach osoby zajmujące się fotowoltaiką od początku istnienia branży w Polsce. Dzięki doświadczeniu zdobytym od 2014 roku nasi klienci maja 100% pewności co do jakości świadczonych usług.

Nasze portfolio

Na podstawie obecnej ustawy nowelizacji ustawy OZE z dnia 01.07.2016 gospodarstwa domowe, rolne, jednostki samorządu terytorialnego oraz obiekty sakralne mogą z dnia 01.07.2016 bilansować energię w okresie całorocznym. Bilansowanie polega na oddawaniu nadmiarów energii, które zazwyczaj produkujemy w okresach letnich i wykorzystują je w nocy oraz okresach zimowych.

Energię możemy bilansować w proporcji:
- 1-0,8 dla instalacji do 10kWp
- 1-0,7 dla instalacji od 10 do 50 kWp


Oznacza to, że za każdą oddaną do sieci 1 kWh możemy odebrać 0,8 kWh w okresach bez słońca. Znając roczne zużycie energii danego obiektu możemy zaproponować instalację, która wyprodukuje dokładnie tyle samo energii.

ZOBACZ RACHUNEK
stopnie

Po spotkaniu z doradcą postanowiłem zamontować instalacje, dzisiaj po roku użytkowania jestem bardzo zadowolony z decyzji, polecam firmę ComEko oraz dziękuje Panu Maciejowi za fachowe doradzctwo.

StanisławKK

Nick

Zamontowałam instalacje o mocy 4kw w tym roku zapłaciłam za prąd 146zł/rok.

Martyna4

Nick

Polecam firmę ComEko skorzystałem z dotacji WFOS cała procedura przebiegła sprawnie. Instalatorzy spisali się na medal.

Grzesiek123

Nick

Chłopaki z ComEKo zajęli się wszystkim pod klucz od projektu do odbioru od energetyki, z pełną świadomością polecam firmę.

SuperMac

Nick

Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra za pomoc z załatwieniem wszelkich formalności z odbiorem przez zakład energetyki.

Wolf666

Nick

Zamontowałem 6kw w maju moja produkcja wyniosła rekordowe 1300kwh, na ten moment mam już wyprodukowane ponad 6400kwh.

MaciejK

Nick

Podziękowania dla firmy za pomoc przy dokumentacji do wniosku.

Grażyna Nowacka

Imię i Nazwisko